Představujeme se – Družstvo HelpSoul

V prostředku obrázku je člověk, který něco vyrábí a pod ním název Výrobního družstva HelpSoul

Představujeme se – Družstvo HelpSoul

HelpSoul, družstvo invalidů: silný partner pro zákazníky, kterým poskytuje vždy kvalitní služby a opora pro své zaměstnance. V rámci dlouhodobého záměru Výrobního družstva HelpSoul je poskytovat kooperační práce pro firmy, zpracování dřeva, renovace starého nábytku apod.

Historie družstva

Výrobní družstvo HelpSoul bylo založeno za účelem posílení pracovního zapojení lidí s hendikepem na území Bystřice pod Hostýnem a okolí.

Jsme chráněná dílna založená v červnu roku 2019. Naší prioritou je zapojení lidí se zdravotním postižením do pracovního procesu, čímž chceme zvýšit kvalitu jejich života. Aktuálně zaměstnáváme přes 60 lidí se zdravotním postižením. Najdete nás v Bystřici pod Hostýnem ve velké výrobní hale v areálu firmy TON a.s., která je celosvětově známá svou originální výrobou ohýbaného nábytku.

Zdeněk Štokman, výrobní ředitel HelpSoul.

Souhrnný obrázek k aktivitám družstva HelpSoul

Vize

Většina lidí si název naší chráněné dílny překládá jako „pomoc duším„… i to v konečném důsledku není špatně. Ale HelpSoul má spíše volný význam. Naším záměrem bylo tímto názvem dát najevo, že se snažíme dávat duši do své práce a do toho, co děláme! Snažíme se dělat práci s určitým přesahem a tím pomáhat. Nejen vyrábět na výkon a normy, ale dát lidem práci, pomoci jim a následně i ostatním, když něco hezkého vyrábíme.

Zdeněk Štokman, výrobní ředitel HelpSoul.

Fotka produktů chráněné dílny HelpSoul - renovace židlí

Poskytované služby

Služby Výrobního družstva HelpSoul vycházejí především z požadavků zákazníka, kterého se vždy snaží uspokojit nejen operativně, ale především s důrazem na kvalitu. V nabídce najdete převážně tyto činnosti:

  • Kooperační práce pro firmy – kompletace, montáže, demontáže, třídění, balení, kontrola kvality, polepování.
  • Výroba ochranných, vytěsňovacích a vymezovacích prvků pro balení.
  • Práce se dřevem pro zákazníky – broušení, lepení, kompletace, montáže, povrchová úprava.
  • Renovace starého nábytku – převážně židlí.
  • Včelařský segment – výroba včelích rámků, včelích úlů a dalšího vybavení pro včelaře.

Poptáváte služby mimo uvedené spektrum činností? Pošlete i tak poptávku! Zaměstnanci HelpSoul se práce nebojí, pokud to zvládnou, rádi Vám po dohodě pomohou i s dalšími službami či činnostmi.

Chcete o nás vědět více? Prohlédněte si náš profil!

zveřejnit komentář