Zavolejte nám: +420 603 941 418

Kontakt Chráněné dílny OZP

Podpořte nás!

Často se nás skrze různé kanály ptáte, jaký způsobem můžete podpořit tento projekt, případně naše aktivity. Moc nás těší, že se vám líbí, co děláme a dokonce s námi chcete spolupracovat!

Náš malý tým sice tomuto projektu věnuje velké množství svého volného času, ale i tak si uvědomujeme, že si chráněné dílny zaslouží ještě víc! Je báječné, že je chcete podpořit!

Dlouho jsme rozmýšleli, zda dát možnost podpořit nás, projekt nebo dílny, které s námi spolupracují a dali nám tu důvěru.

„Najděme společně kvalitní služby a podpořme je“ nejlépe vystihuje náš projekt. Díky němu jsou chráněné dílny lehce vyhledatelné, protože jejich profily najdete na jednom místě. A tím to nekončí, kromě produktů a služeb si můžete přečíst na blogu konkrétně o jejich činnosti a co je k založení vedlo. Cílem projektu je ukázat, že lidé se zdravotním postižením se dokáží podílet na vytváření kvalitních produktů a služeb, jejich začlenění do společnosti touto formou je žádoucí. Prostě integrace bez negace!

Ale je to někdy více práce než dokážeme v našem malém týmu obsáhnout. Chceš nám pomoct?! Dej nám o sobě vědět!

1. Dobrovolnictví u nás!

Pomáhejte dílnám s přípravou příspěvků na blog! Pro některé dílny je to velmi složité napsat článek o své činnosti. Vyberte si dílnu blízko vás a navštivte ji! Udělejte s ní rozhovor a podpořte ji v tom, aby veřejnost o jejich službách a produktech opravdu věděla.

Pište s námi blog a seznamujte širokou veřejnost s tématy sociálního podnikání a zaměstnávání osob se zdravotním postižením. Pomáhejte nám s vhodnými příspěvky na sociální sítě, vyhledávejte je a posílejte nám je!

Baví vás grafické práce a úprava fotek?! Podpořte naše dílny a připravte pro ně propagační materiály třeba na benefici!

Mohli bychom něco dělat jinak, líp v rámci propagace našich dílen? Budeme rádi i za externí PR spolupráci s vámi!

Napište nám na [email protected] a určitě se nějak domluvíme!

2. Informujte vaše okolí prostřednictvím sociálních sítí o našem projektu!

Podpořte nás v práci na sociálních sítích, sledujte náš Facebook a Instagram, sdílejte naše příspěvky a informujte o chráněných dílnách ve vašem okolí!

Máte na starosti firemní newsletter nebo nějaký lokální časopis? Znáte někoho, kdo by o nás mohl napsat článek? Dejte nám vědět, rádi dodáme článek nebo podklady pro něj!

3. Kupujte si produkty a služby od našich dílen, hodnoťte je! 

Každá dílna má svůj individuální profil, a tak víte, koho přímo podporujete. A hodnocením jim dáte zpětnou vazbu, co se konkrétně vám na jejich produktech líbilo.

Pomáhejte nám zvyšovat povědomí o chráněných dílnách, které působí třeba právě ve vašem okolí! Přemýšlíte ve vaší firmě, jaké dodavatele různých služeb a produktů zvolíte? Spojte příjemné s užitečným! Kupujte kvalitní produkty a k tomu podpořte OZP.

5. Podpořte nás finančně!

Pokud vám nevyhovuje ani jeden způsob podpory, můžete nás podpořit i finančně, protože celková administrativa projektu je časově i finančně náročná, podpořte nás finančně darem. Rádi vám vystavíme darovací smlouvu.

Jakékoliv dary, prosím, zasílejte na účet 2601530700/2010 vedený u FIO banky. Zanechte nám, prosím, i kontakt na vás ve zprávě pro příjemce, abychom vám mohli poděkovat.