Podpořte nás!

Často se nás skrze různé kanály ptáte, jaký způsobem můžete podpořit tento projekt, případně naše aktivity. Moc nás těší, že se vám líbí, co děláme a dokonce s námi chcete spolupracovat!

Náš malý tým sice tomuto projektu věnuje velké množství svého volného času, ale i tak si uvědomujeme, že si chráněné dílny zaslouží ještě víc! Je báječné, že je chcete podpořit!

Dlouho jsme rozmýšleli, zda dát možnost podpořit nás, projekt nebo dílny, které s námi spolupracují a dali nám tu důvěru.

„Najděme společně kvalitní služby a podpořme je“ nejlépe vystihuje náš projekt. Díky němu jsou chráněné dílny lehce vyhledatelné, protože jejich profily najdete na jednom místě. A tím to nekončí, kromě produktů a služeb si můžete přečíst na blogu konkrétně o jejich činnosti a co je k založení vedlo. Cílem projektu je ukázat, že lidé se zdravotním postižením se dokáží podílet na vytváření kvalitních produktů a služeb, jejich začlenění do společnosti touto formou je žádoucí. Prostě integrace bez negace!

Ale je to někdy více práce než dokážeme v našem malém týmu obsáhnout. Chceš nám pomoct?! Dej nám o sobě vědět!

1. Dobrovolnictví u nás!

Pomáhejte dílnám s přípravou příspěvků na blog! Pro některé dílny je to velmi složité napsat článek o své činnosti. Vyberte si dílnu blízko vás a navštivte ji! Udělejte s ní rozhovor a podpořte ji v tom, aby veřejnost o jejich službách a produktech opravdu věděla.

Pište s námi blog a seznamujte širokou veřejnost s tématy sociálního podnikání a zaměstnávání osob se zdravotním postižením. Pomáhejte nám s vhodnými příspěvky na sociální sítě, vyhledávejte je a posílejte nám je!

Baví vás grafické práce a úprava fotek?! Podpořte naše dílny a připravte pro ně propagační materiály třeba na benefici!

Mohli bychom něco dělat jinak, líp v rámci propagace našich dílen? Budeme rádi i za externí PR spolupráci s vámi!

Napište nám na [email protected] a určitě se nějak domluvíme!

2. Informujte vaše okolí prostřednictvím sociálních sítí o našem projektu!

Podpořte nás v práci na sociálních sítích, sledujte náš Facebook a Instagram, sdílejte naše příspěvky a informujte o chráněných dílnách ve vašem okolí!

Máte na starosti firemní newsletter nebo nějaký lokální časopis? Znáte někoho, kdo by o nás mohl napsat článek? Dejte nám vědět, rádi dodáme článek nebo podklady pro něj!

3. Kupujte si produkty a služby od našich dílen, hodnoťte je! 

Každá dílna má svůj individuální profil, a tak víte, koho přímo podporujete. A hodnocením jim dáte zpětnou vazbu, co se konkrétně vám na jejich produktech líbilo.

Pomáhejte nám zvyšovat povědomí o chráněných dílnách, které působí třeba právě ve vašem okolí! Přemýšlíte ve vaší firmě, jaké dodavatele různých služeb a produktů zvolíte? Spojte příjemné s užitečným! Kupujte kvalitní produkty a k tomu podpořte OZP.

5. Podpořte nás finančně!

Pokud vám nevyhovuje ani jeden způsob podpory, můžete nás podpořit i finančně, protože celková administrativa projektu je časově i finančně náročná, podpořte nás finančně darem. Rádi vám vystavíme darovací smlouvu.

Jakékoliv dary, prosím, zasílejte na účet 2601530700/2010 vedený u FIO banky. Zanechte nám, prosím, i kontakt na vás ve zprávě pro příjemce, abychom vám mohli poděkovat.