Dobro do tašky Chráněné dílny OZP

Dobro do tašky Chráněné dílny OZP

350,00  včetně DPH

Díky Vašemu příspěvku v hodnotě 350 Kč podpoříte poradenství pro osoby se zdravotním postižením, jejich zaměstnavatele i širokou veřejnost. Jsme velmi rádi, že jste si vybrali právě náš produkt. Doufáme, že vám praktická taška jako poděkování udělá radost!

Každý z nás občas potřebuje jenom přehodit tašku přes rameno a rychle utíkat za svými radostmi nebo povinnostmi! Tak přesně k tomu slouží naše skladné tašky. Můžete ji použít rovnou nebo ji schovat do vaší kabelky či batohu pro případ rychlého nákupu. Taška je vyrobená z netkané textilie (80 g/m²) s uchy 75 cm. Rozměry jsou 380 x 415 x 85 mm.

Skladem

Množství:
Kategorie:

Popis

Výhody dárku:

Plátěné tašky jsou prostě hitem! Hodí se do práce, knihovny nebo na koupaliště. A ještě tím řeknete „ne“ všem jednorázovým igelitovým taškám! Jemný obrázek spojených rukou vám bude připomínat, jak důležitá je vzájemná spolupráce a pomoc.

Nemusíte si dělat starosti s dopravou, zařídíme ji za vás! Doprava je samozřejmě zdarma.

Technický popisek dárku (údaje o složení, rozměrech, funkcích, certifikaci atd.):

Bílá trendy taška vyrobená z netkané textilie s uchy 75 cm doplní jakýkoliv outfit do města nebo přírody. Do tašky o rozměrech 380 x 415 x 85 mm se vejde vše, co pro denní použití potřebujete.

Kdo je perfektní obdarovaný:

Tašku ocení každý, kdo raději používá udržitelné doplňky a je pro něj důležité vyjadřovat i jimi důležitost vzájemné podpory. A také pro všechny, kteří chtějí podpořit chráněné dílny.

Rádi vám vystavíme i potvrzení o zaslání daru. V tomto případě jen uveďte do poznámky – potvrzení o daru.

Komu uděláte podporou radost:

Dobrovolnickému projektu Chráněné dílny OZP, který slouží k podpoře prodeje produktů a služeb osob se zdravotním postižením. Přestože tašku kompletně vyrobila chráněná dílna, samotným nákupem pouze podporujete tento projekt. Děkujeme, že s námi podporujete kvalitní služby a produkty osob zaměstnaných na chráněném trhu práce.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Dobro do tašky Chráněné dílny OZP“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Questions and Answers

You are not logged in

Chráněné dílny OZP

Klikněte zde, pokud chcete vidět všechny produkty, které tento prodejce prodává.