Plný hrníček dobra – Chráněné dílny OZP

Plný hrníček dobra – Chráněné dílny OZP

450,00  včetně DPH

Díky Vašemu příspěvku v hodnotě 450 Kč podpoříte poradenství pro osoby se zdravotním postižením, jejich zaměstnavatele i širokou veřejnost. Jsme velmi rádi, že jste si vybrali právě náš projekt. Doufáme, že vám hrníček přinese plno doušků dobra!

Jste milovníci kávy či čaje? Nedokážete si bez nich představit svůj den? Tak to pro vás bude parťákem nejenom při cestování hrnek z nerezové oceli a polypropylenu (PP) s dvojitou stěnou a víčkem. Cestovní hrnek má objem až 420 ml, takže nabízí dostatek prostoru pro vaše oblíbené nápoje.

Skladem

Množství:
Kategorie:

Popis

Víte, co nesmí chybět ve vašem cestovním zavazadle?! Cestovní hrnek! Jedete sbírat zážitky nebo na pracovní cestu? Tak bez kávy či čaje, by to prostě nebylo ono!

Výhody dárku:

Hrnek se skvěle vejde do vaší kabelky nebo batohu. A kromě toho vás u srdce může hřát i to, že šetříte životní prostředí. Nepotřebujete totiž jednorázové kelímky! Jemný obrázek spojených rukou vám bude připomínat, jak důležitá je vzájemná spolupráce a pomoc.

Nemusíte si dělat starosti s dopravou, zařídíme ji za vás! Doprava je samozřejmě zdarma.

Technický popisek dárku (údaje o složení, rozměrech, funkcích, certifikaci atd.):

Cestovní hrnek je vyroben z nerezové oceli, polypropylenu s dvojitou stěnou a víčkem. Hrnek má objem až 420 ml, takže nabízí dostatek prostoru pro vaše oblíbené nápoje.

Kdo je perfektní obdarovaný:

Každý, kdo rád šetří životní prostředí. Dávno řekl nebo se chystá říct „ne“ jednorázovým kelímkům a i tak si užít svoji oblíbenou chuť horkého nápoje. A také pro ty, kteří sympatizují s chráněnými dílnami a chtějí jim vyjádřit podporu.

Rádi vám vystavíme i potvrzení o zaslání daru. V tomto případě jen uveďte do poznámky – potvrzení o daru.

Komu uděláte podporou radost:

Dobrovolnickému projektu Chráněné dílny OZP, který slouží k podpoře prodeje produktů a služeb osob se zdravotním postižením. Přestože hrneček kompletně vyrobila chráněná dílna, samotným nákupem pouze podporujete náš projekt. Děkujeme, že s námi podporujete kvalitní služby a produkty osob zaměstnaných na chráněném trhu práce.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Plný hrníček dobra – Chráněné dílny OZP“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Questions and Answers

You are not logged in

Chráněné dílny OZP

Klikněte zde, pokud chcete vidět všechny produkty, které tento prodejce prodává.