Placka Chráněné dílny OZP – Integrace bez negace

Placka Chráněné dílny OZP – Integrace bez negace

100,00  včetně DPH

Díky Vašemu příspěvku v hodnotě 100 Kč podpoříte poradenství pro osoby se zdravotním postižením, jejich zaměstnavatele i širokou veřejnost. Jsme velmi rádi, že jste si vybrali právě náš produkt. Řekněte společně s námi, že lidé se zdravotním postižením mají nejenom trhu práce stále co nabídnout!

Kulatá placka bude skvělým doplňkem vašeho outfitu! Přední strana je krytá průhlednou lesklou fólií pro ochranu a efektnější vzhled motivu sepjatých rukou.

Skladem

Množství:
Kategorie:

Popis

Výhody dárku:

Plackou dáváte jasně najevo, že integrace (začlenění) osob se zdravotním postižením je důležité. Jednou z možností je právě podpořit zaměstnávání osob se zdravotním postižením. Práce je jedna z velmi důležitých činností, která pomáhá k začlenění osob do společnosti. Dejte tak společně s námi najevo, že chráněné dílny nabízejí kvalitní služby a produkty! Jejich finanční podpora tedy přispívá jim i nám samým.

Nemusíte si dělat starosti s dopravou, zařídíme ji za vás! Doprava je samozřejmě zdarma.

Technický popisek dárku (údaje o složení, rozměrech, funkcích, certifikaci atd.):

Jemný obrázek spojených rukou na bílé placce o rozměru 37 mm vám bude připomínat, jak důležitá je vzájemná spolupráce a pomoc.

Kdo je perfektní obdarovaný:

Každý, kdo rád ozdobí své tričko, batoh nebo kabelku plackou. A myslí si, že je potřeba podporovat zaměstnávání osob na chráněném trhu práce.

Rádi vám vystavíme i potvrzení o zaslání daru. V tomto případě jen uveďte do poznámky – potvrzení o daru.

Komu uděláte podporou radost:

Dobrovolnickému projektu Chráněné dílny OZP, který slouží k podpoře prodeje produktů a služeb osob se zdravotním postižením. Přestože placky kompletně vyrobila chráněná dílna, samotným nákupem pouze podporujete náš projekt. Děkujeme, že s námi podporujete kvalitní služby a produkty osob zaměstnaných na chráněném trhu práce.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Placka Chráněné dílny OZP – Integrace bez negace“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Questions and Answers

You are not logged in

Chráněné dílny OZP

Klikněte zde, pokud chcete vidět všechny produkty, které tento prodejce prodává.