Podzimní začátky webové stránky

Boris Pazdera, Hana Pazderová, Marek Lapka, UnBounded

Podzimní začátky webové stránky

Podzimní začátky provozu webové stránky se datují od 30. 6. 2017.  Od té doby mohou zaměstnavatelé osob se zdravotním postižením nebo osoby se zdravotním postižením bezplatně nabízet své produkty a služby na novém portálu ChraneneDilnyOZP.cz. Podzimní období je jako stvořené k otevření registrace pro vytvoření osobitých profilů!

„Najděme kvalitní služby a podpořme je!“ je mottem projektu Pomáhejme si navzájem – Integrace bez negace. Cílem tohoto snažení je podpořit osobnostní rozvoj všech osob kolem nás.

A podle hesla „chceš hnout světem, hni nejdříve sám sebou“ se zrodil projekt podpořený z Nadace O2.

Pár slov o našem vzniku a kdo za ním stojí?

Webová stránka Chráněné Dílny OZP vznikla z iniciativy tří mladých lidí (Boris Pazdera, Hana Pazderová, Marek Lapka – více o nás se můžete dozvědět zde). Štěstím bylo, že získala podporu z Nadace O2. Pro myšlenku propojení služeb chráněných dílen a osob, které jejich služby rádi využijí, se nadchly i další osoby. Tímto děkujeme naší mentorce z Nadace O2 Kláře Klejnové a Vojtovi Horákovi z 7divs, který vytvořil logo k projektu „na míru“ 🙂

„Cílem projektu je podpořit služby a produkty chráněných dílen, a tak osoby se zdravotním postižením na trhu práce. Každý z nás hledá často na internetu různé služby a je jen na nás, kterou komerční službu zvolíme. Věříme, že lehce dohledatelné služby mohou přispět k integraci osob se zdravotním postižením do společnosti a to bez negace.“

Foto Koledujeme pro dobrou věc na velikonočních trzích chráněných dílen v O2Samotná realizace projektu je dvoufázová:

  • Do konce října 2017 věnujeme čas zaměstnavatelům a samotným osobám se zdravotním postižením k vytvoření svých autentických profilů, díky nimž se mohou potencionální zákazníci dozvědět o nabízených produktech a službách, ale i o„těch“, bez nichž by prostě co nabízet nebylo.
  • Od listopadu 2017 bude portál propagován k široké veřejnosti tak, aby služby osob se zdravotním postižením byly lehce dohledatelné, protože věříme, že nabízejí kvalitní služby, které si zaslouží podpořit.

A jelikož je web otevřen široké veřejnosti, nabízí i prostor pro diskuze a sdílení důležitých témat ve formě blogu. Věříme, že podpora chráněných dílen a s tím související rozvoj osob se zdravotním postižením spočívá i ve sdílení témat s nimi spojených.

Proč byste měli své služby a produkty propagovat

  • Registrace i pomoc s ní je bezplatná! Napište nám, pokud je s ní potíž či využijte návodných videí na youtube: goo.gl/XuxTw8.
  • Web nabízí možnost vytvořit si přehledný profil, díky němuž vás potencionální zákazníci lépe najdou.
  • Budeme vás propagovat dále a pokud budete chtít, po případné návštěvě o vás napíšeme.
  • Budeme vás upozorňovat na nová témata na blogu, ke kterým se můžete vyjadřovat, popř. téma vytvořit.
  • Můžete užívat tento sdílený prostor pro diskuzi a podílet se na vytvoření otevřené komunity.

Máte dotazy, chcete s námi spolupracovat nebo vás ještě něco zajímá?

Napište nám na [email protected] nebo nás „sledujte“ na facebooku https://www.facebook.com/ChraneneDilnyOZP/.

Těšíme se spolu s již zaregistrovanými chráněnými dílnami na webu ChraneneDilnyOZP.cz.

zveřejnit komentář