Představujeme se – Chráněná dílna 2P Servis s.r.o.

2P servis logo fb

Představujeme se – Chráněná dílna 2P Servis s.r.o.

Prvotní kořeny nynější firmy 2P Servis s.r.o. – Chráněná dílna sahají až do roku 1994. V začátcích se firma zabývala pouze obchodní činností, která se postupně vypracovala a byla vybudována vlastní textilní výroba, kde bylo zaměstnáno 9 osob se zdravotním postižením. Postupem času se firma s původním obchodním názvem PP Servis rozrůstala až do února roku 2009, kdy se stala společností s ručením omezeným. V této době zároveň došlo ke zvýšení počtu pracovních míst pro osoby se zdravotním postižením, pro které byla rozšířena chráněná dílna s textilní výrobou v Sušici a zároveň vybudována nová chráněná dílna taktéž textilní výroby v Klatovech.

V dnešní době firma umožňuje zaměstnávat 84 osob se zdravotním postižením. Ve firmě jsou zaměstnány nejen osoby s lehčím, ale také s těžším zdravotním omezením, mezi které patří vozíčkáři, ale i mentálně handicapované osoby.

Chráněná dílna 2P Servis s.r.o. textilní výrobaNaše zkušená firma se zabývá kvalitní výrobou profesních oděvů pro zdravotnictví, gastronomii, pečovatelské služby, záchranné služby, ale i pro potravinářství a sociální služby. Dále nabízíme precizní zdravotní obuv, velmi široký sortiment ložního povlečení i přikrývek. Jistě potěšíme všechny provozovatele hotelových zařízení, pro které máme mnoho praktických textilních vychytávek. Samozřejmostí je široký výběr z dětského sortimentu, také nepřehlédnutelný hygienický program. Nabídka jednorázových oděvů a lůžkovin je nejširší na trhu za ty nejlepší ceny. Navíc provozujeme jediný specializovaný e-shop s jednorázovými oděvy na českém trhu. Dále také vyrábíme oděvy na zakázku dle individuální domluvy pro veškeré průmyslové obory, ale i pro volný čas.

Vzhledem k tomu, že zaměstnáváme více než 80% osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům, kteří mají více jak 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží a to, bez navýšení cen. Také mohou uplatnit náhradní plnění státní instituce, které využívají možnosti plnit povinný 4% podíl zaměstnávání osob se zdravotním postižením nákupem zboží, nebo služeb od zaměstnavatelů s více než 50% osob se zdravotním omezením.

Díky dlouholeté spolehlivosti působení na trhu a zaměstnávání osob se změněnou pracovní schopností byl naší firmě udělen certifikát ochranné známky „Práce postižených“ a Česká kvalita. Další významné ocenění za vynikající schopnost při výrobě a distribuci produktů byly naší firmě uděleny certifikáty na ISO normy. V neposlední řadě naše firma významně podporujeme projekt Srdcerváči.

chráněná dílna 2P Servis s.r.o. pantofle

Pro věrné zákazníky 2P Servis s.r.o. jsme připravili Bonus Klub, kam si zákazník sbírá bonusové body, a velkou výhodou je, že uplatnění vašich nasbíraných bonusových bodů není nijak časově omezeno. Dále svým zákazníkům za provedené nákupy můžeme poskytnout dárkové poukazy v hodnotě od 100Kč až do 5000Kč na další nákup u naší firmy 2P Servis, nebo také u jistě známé společnosti Alza.cz.

Stálým cílem naší nepřetržitě se rozvíjející společnosti je navyšování pracovních míst pro zdravotně postižené osoby a udržení nejvyšší kvality všech vlastních výrobků i poskytovaných služeb. Naší hlavní prioritou je neustálé zdokonalování zákaznického servisu a především nám záleží na maximální spokojenosti všech našich odběratelů.

Autor článku

bez fotky autora

Vašek Švec

vedoucí marketingového oddělení webmaster
ve firmě 2P Servis s.r.o.

zveřejnit komentář