Práh jižní Morava poskytuje dospělým se závažným duševním onemocněním z Jihomoravského kraje pomoc a podporu při jejich začleňování číst více

Po

08:00 - 16:00

Út

08:00 - 16:00

St

08:00 - 16:00

Čt

08:00 - 16:00

08:00 - 16:00

So

Zavřeno celý den

Ne

Zavřeno celý den

Tato dílna ještě nemá žádné příspěvky

Práh jižní Morava poskytuje dospělým se závažným duševním onemocněním z Jihomoravského kraje pomoc a podporu při jejich začleňování do běžného života. Jsme pevnou součástí systému poskytovatelů sociálně-zdravotnických služeb Města Brna a Jihomoravského kraje.  

 

Výrobní dílna

Posláním Výrobní dílny Práh jižní Morava je aktivní podpora lidem s psychotickým onemocněním z Brna a okolí při zachování či nabytí základních pracovních návyků a dovedností.

Cílovou skupinou jsou osoby s duševním onemocněním z Brna a okolí, kteří jsou v důsledku své nemoci znevýhodněni na otevřeném trhu práce a jejichž zdravotní stav jim umožňuje aktivně využívat služby Sociálně terapeutické dílny, porozumět jejich pravidlům a dodržovat je.

Vlastní program dílny:

Výrobní dílna produkuje drobné dekorativní a dárkové předměty (mýdla, papírové předměty apod.), které prodáváme převážně v našem obchůdku ve Vaňkovce.

  1. práce s papírem – přání, kreslení her, lepení, stříhání
  2. výroba her pro děti – papír, dřevo, keramika
  3. práce s keramickou hlínou – dekorační předměty
  4. práce se dřevem – řezbářská dílna, dílna s drobnými stoji (pily, brusky…)
  5. šití dekorativních předmětů, užitkového sortimentu a hraček, patchwork
  6. tiffany technika – skleněné vitráže, šperky

Zakázková produkce:

Díky zručnosti zaměstnanců je dílna schopná nabídnout široké spektrum manuálních prací a manipulačních operací jako např. jednoduchých montáží včetně pájení, drobné kompletační práce, skládání krabic i jiných produktů z různých materiálů.

Výrobky a služby výrobní dílny mohou být vaším řešením náhradního plnění.
Práh jižní Morava je, jako zaměstnavatel více než 50 % OZP, poskytovatelem náhradního plnění dle zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb.

pošlete nám zprávu

    Vytvořit hodnocení

    Tato dílna ještě nebyla hodnocena, buďte první!