Život bez bariér, z. ú. - Děláme co nikdo nedělá "nic není nemožné :-) "

verified

Život bez bariér

Život  bez bariér, z.ú. provozuje rukodělné chráněné dílny. Výrobky, které jsou vyráběny v našich dílnách jsou originální, číst více

Po

7:00 - 15:00

Út

7:00 - 15:00

St

7:00 - 15:00

Čt

7:00 - 15:00

7:00 - 15:00

So

Zavřeno celý den

Ne

Zavřeno celý den

603 434 833

Centrum bez bariér - Nová Paka, Opolského 148, Nová Paka, Královéhradecký kraj

http://www.zbb.cz

Život  bez bariér, z.ú. provozuje rukodělné chráněné dílny. Výrobky, které jsou vyráběny v našich dílnách jsou originální, vyrobené z hlíny (modelovací, lité), výrobky z látky, papíru, tapet a dalších materiálů. Výhodou  je využitelnost a praktičnost dle zadání zákazníka. Výrobek lze označit logem, nápisem či úpravou designu dle přání.

Jsme schopni vyrobit takové předměty, které nejsou dostupné na trhu. Návrhy jme schopni zpracovat neprodleně a domluvit detaily se zájemcem. Máme komplexní moderní vybavení pro práci s keramickou hlínou, moderní šicí dílnu a další prostory pro kompletační práce. Zaměstnáváme více než 50 % zaměstnanců s OZP, tudíž na naše služby a výrobky lze uplatnit náhradní plnění. Kromě chráněných dílen provozujeme registrované sociální služby (denní stacionář,  sociální rehabilitaci, odborné sociální poradenství), provozujeme rozsáhlou půjčovnu kompenzačních pomůcek a organizujeme akce pro handicapované.

pošlete nám zprávu

    Vytvořit hodnocení

    Tato dílna ještě nebyla hodnocena, buďte první!