Trianon – Separace pro recyklaci - zpracování elektroodpadu a plastu

Demontáž elektrozařízení, třídění plastu a drcení kabelů

V pracovním programu “Separace pro recyklaci” probíhá ekologická likvidace elektrických nebo elektronických zařízení a jednodruhových číst více

Po

08:00 - 17:00

Út

08:00 - 17:00

St

08:00 - 17:00

Čt

08:00 - 17:00

08:00 - 17:00

775054233 / 775145047

Na Horkách 1701, Český Těšín, Moravskoslezský kraj

http://www.ostrianon.cz/nase-sluzby/

Tato dílna ještě nemá žádné příspěvky

Žádné obrázky k zobrazení

V pracovním programu “Separace pro recyklaci” probíhá ekologická likvidace elektrických nebo elektronických zařízení a jednodruhových plastů. Jedná se o kompletní vyřazené elektrozařízení neznečištěné jinými nebezpečnými látkami nebo bez obsahu jiných nebezpečných odpadů, např. vysloužilé PC sestavy včetně příslušenství, monitory, tiskárny, kopírky a jiná multifunkční kancelářská zařízení. Zaměstnanci demontují i elektrické rozvodny různého rozsahu a předměty podobného charakteru.

Elektrozařízení je zpracováváno manuální prací našich zaměstnanců, kteří separací získávají z dovezeného materiálu jednotlivé součástky k dalšímu využití a také cenné kovy, nejčastěji železo, měď, hliník a mosaz. Zpracování plastů probíhá manuální separací a následným mletím s využitím speciálního elektrického nožového mlýnu. Jednotlivé druhy plastových materiálů jsou zpracovávány mletím na frakci potřebnou pro další zpracování na nové plastové výrobky. Nově disponujeme také moderním drtičem kabelů.

Materiály jsou rozváženy do jednoho ze tří skladů podle jejich charakteru a typu. Část materiálu je přesunuta do haly a jedné ze dvou zpracovatelských dílen. V jedné z nich se zaměstnanci zaměřují na demontáž celých zařízení a případně plastů, v druhé se jedná o drobnější práce a získávání cenných kovů z předem vyseparovaných součástek.

pošlete nám zprávu

    Create your rate

    Tato dílna ještě nebyla hodnocena, buďte první!