Trianon – Digitalizace a skartace - skenování, kopírování a likvidace dokumentů

Skenování listin do formátu A0+, knih do vel. A3, digitální archiv, vytěžování textu, úprava skenů

Nové pracoviště “Digitalizace a skartace” vzniklo jako reakce na sílící trend elektronizace dokumentů hlavně ve veřejné správě a číst více

Po

08:00 - 17:00

Út

08:00 - 17:00

St

08:00 - 17:00

Čt

08:00 - 17:00

08:00 - 17:00

775054233 / 775145047

Na Horkách 1701, Český Těšín, Moravskoslezský kraj

http://www.ostrianon.cz/nase-sluzby/

Tato dílna ještě nemá žádné příspěvky

Žádné obrázky k zobrazení

Nové pracoviště “Digitalizace a skartace” vzniklo jako reakce na sílící trend elektronizace dokumentů hlavně ve veřejné správě a firmách. Na barevné nebo černobílé skenování velkoplošných listin až do formátu A0+ využíváme multifunkční zařízení Xerox 6705. Listiny lze po převodu do elektronické podoby uložit do počítače jako soubory typu jpg, pdf nebo tiff. Ty je možno jednoduše vyhledat podle jejich názvu a umístění v celkové struktuře počítače. Dle požadavků zákazníků jsme schopni opatřit soubory klíčovými slovy, pomocí nichž a jejich kombinací je uživatel snadno vyhledá. Zařízení Xerox je vhodné také ke kopírování velkoformátových dokumentů. Na digitalizaci knih, novin a časopisů do formátu A3 je využíván knižní skener BookEye 4 V3 Kiosk. Disponujeme i OCR skenerem vhodným na vytěžování textu z naskenovaných dokumentů. Na přání zákazníka jsme schopni naskenované soubory upravit a odstranit různé nedokonalosti pomocí speciálního softwaru.

Nabízíme také digitální archivaci Vašich dokumentů na cloudovém úložišti. Své dokumenty v elektronické podobě tak můžete libovolně spravovat pod zabezpečeným přístupem odkudkoliv s internetovým připojením. Jako správce máte oprávnění povolit či zamítnout přístup do úložiště vlastních dokumentů i dalším osobám.

Skartace je proces znehodnocení listinných dokumentů pomocí skartovačky. Skartování provádíme na skartovači EBA 5141 C s křížovým řezem 4×40 mm se stupněm zabezpečení 3. Skartovací stroj znehodnotí i elektronické nosiče médií, CD, DVD a diskety. Po domluvě je možný osobní dohled během skartace.

pošlete nám zprávu


    Vytvořit hodnocení

    Tato dílna ještě nebyla hodnocena, buďte první!