Tichá kavárna - Zažijte ticho jinak

První pražská kavárna s neslyšící obsluhou

Kavárna představuje prostor, kde mohou neslyšící pracovat a ukázat svému okolí, že i v tak náročném oboru, jakým je pohostinství, se číst více

Po

13:00 - 21:00

Út

13:00 - 21:00

St

13:00 - 21:00

Čt

13:00 - 21:00

13:00 - 21:00

So

13:00 - 21:00

Ne

13:00 - 21:00

739 245 270

Burešova 12, Praha 8 - Ládví, Hlavní město Praha

http://www.tichakavarna.cz

hankap
Za:

zkušenosti

Můj první zážitek s quiche byl na školení Aktuální právní otázky NNO v organizaci KPMG. O občerstvení se postarala právě Tichá kavárna! Kromě sladkých dortíků tedy bylo postaráno i o osoby, které jsou více na "slané"! Služby vřele doporučuji!

(1)

cena

komunikace

podpora po prodeji

spolupráce

úspěšnost práce

zákaznický servis

zkušenosti

(1)

Tato dílna ještě nemá žádné příspěvky

Žádné obrázky k zobrazení

Kavárna představuje prostor, kde mohou neslyšící pracovat a ukázat svému okolí, že i v tak náročném oboru, jakým je pohostinství, se mohou dobře uplatnit. Kavárna slouží rovněž jako tréninkové prostředí a nabízí podporu studentům a absolventům odborných škol pro jejich profesní začátky.

Za dobu své existence se Tichá kavárna stala příjemným místem pro setkávání obou světů – slyšících a neslyšících. Neslyšící si zde mohou objednat ve svém mateřském jazyce, tedy jazyce znakovém, potkat se s přáteli, aby se s nimi zastavili na „kus řeči“ nad šálkem dobré kávy. Slyšící veřejnosti zas kavárna nabízí útočiště před hlučným světem venku a přibližuje jim život neslyšících, jejich kulturu a znakový jazyk. Nahlédnutí do světa neslyšících jim přináší nové zkušenosti a zážitky.

Tichá kavárna nabízí také prostor neslyšícím i slyšícím umělcům, pořádají se zde výstavy, koncerty a jiné kulturní a vzdělávácí akce, některé tlumočené do znakového jazyka. Kulturní program kavárny můžete sledovat v sekci program.

Provoz Tiché kavárny je druhem sociálního podnikání, zisk z jejího provozu je použit výhradně k jejímu dalšímu rozvoji a podpoře služeb pro neslyšící.

pošlete nám zprávu

    Create your rate