ŠTURM TRANSPORT spol. s r.o. - ŠTURM TRANSPORT spol. s r.o.

verified

ŠTURM TRANSPORT spol. s r.o. , divize ŠTURM KANCL polygrafické studio

Divize ŠTURM KANCL  (www.sturmkancl.cz) vznikla jako nové středisko firmy ŠTURM TRANSPORT spol. s r.o. ( www.sturm.cz) , která je na českém číst více

Po

08:30 - 17:00

Út

08:30 - 17:00

St

08:30 - 17:00

Čt

08:30 - 17:00

08:30 - 17:00

So

Zavřeno celý den

Ne

Zavřeno celý den

602510155 / 608120760

ŠTURM TRANSPORT spol. s r.o., Jugoslávská 26, Nový Jičín, Moravskoslezský kraj, Jugoslávská 26

http://www.sturmkancl.cz

Tato dílna ještě nemá žádné příspěvky

Žádné obrázky k zobrazení

Divize ŠTURM KANCL  (www.sturmkancl.cz) vznikla jako nové středisko firmy ŠTURM TRANSPORT spol. s r.o. ( www.sturm.cz) , která je na českém trhu již od roku 1992 a tudíž má pevnou tradici a nezměrné zkušenosti v oblasti nákupu a prodeje a  vztahů s obchodními partnery, stejně jako s koncovým zákazníkem. Zaměstnáváme více, než 80% osob se zdravotním postižením (OZP) a tak těmto našim  zaměstnancům zajišťujeme plnou integraci do pracovního života a s obrovskou radostí a naplněním sledujeme pozitivní rehabilitační vliv práce na jejich zdraví i psychiku. Stali jsme se uznaným dodavatelem náhradního plnění, díky nákupu našeho zboží a služeb můžete splnit zákonnou povinnost a podpořit zaměstnávání OZP.

ŠTURM KANCL – Polygrafické studio, nabízí našim zákazníkům široký sortiment služeb na poli reklamy a výroby designových  produktů, dle vlastních návrhů. Vyrábíme reklamní potisk, polep i tisk na textilní i ostatní materiál,  reklamní polepy aut, včetně celoplošných. Předměty i textil potiskujeme nejmodernějšími technologiemi, které zaručují kvalitu a stabilitu potisků, či polepů. Aplikujeme na textil a předměty nejen grafiku, ale i fotografie. ŠTURM KANCL, v neposlední řadě, nabízí širokou škálu kancelářských služeb jak firmám, tak fyzickým osobám a to přes základní kancelářské práce až po výrobu vizitek, grafické návrhy letáků, tisk letáků, plakátků, firemních kalendářů, kalendářů z vlastních fotografií a mnoho dalšího.

ŠTURM TRANSPORT spol. s r.o. – divize INOX, nabízí vysoce kvalitní produkty dánské firmy BLUCHER, jako jsou nerezové trubky, vpusti pro všechny druhy podlah, různé tvarovky a příslušenství. Splňujeme, s plusovou rezervou, vysoké požadavky na uvedené výrobky, nejen ze strany architektů a projektantů, ale i ostatních uživatelů našich odvodňovacích systémů. K prodeji těchto produktů máme výhradní zastoupení v České Republice a na Slovensku a poskytujeme tedy k těmto výrobkům i servis.

pošlete nám zprávu

    Vytvořit hodnocení

    Tato dílna ještě nebyla hodnocena, buďte první!