JEES REALITY s.r.o. - Vůně - jedině originál od Power Air

Osvěžovače vzduchu Power Air

Výrobce a dodavatel značkových osvěžovačů vzduchu do aut a domácností.

Česká společnost JEES s.r.o. byla založena v r. 1992. číst více

Po

Otevřeno celý den

Út

Otevřeno celý den

St

Otevřeno celý den

Čt

Otevřeno celý den

Otevřeno celý den

So

Zavřeno celý den

Ne

Zavřeno celý den

326 903 815 / 778091299

Thámova 25, Teplice, Ústecký kraj, Nádražní 745, Brandýs nad Labem

http://www.powerair.eu

Tato dílna ještě nemá žádné příspěvky

Žádné obrázky k zobrazení

Výrobce a dodavatel značkových osvěžovačů vzduchu do aut a domácností.

Česká společnost JEES s.r.o. byla založena v r. 1992. Specializovala se na dovoz osvěžovačů vzduchu z USA. Následovalo vybudování dlouhodobého marketingového plánu prodeje, který zahrnoval uvedení nových, tehdy neznámých výrobků na trh, dále vývoj nástrojů podpory prodeje a zejména vytvoření vlastní výkonné distribuční sítě po celém území České republiky. Pro cenovou konkurenceschopnost, vývoj společnosti a další rozvoj firmy se vedení rozhodlo k výrobě vlastních produktů.

JEES s.r.o. v současnosti vyrábí více než 360 různých druhů osvěžovačů vzduchu do automobilů i domácnosti. Suroviny čerpá z domácího trhu, zemí EU i Dálného východu. Export v r. 2016 tvořil 57% obratu firmy a jeho podíl na tržbách je velkým přínosem ekonomice firmy. Hlavními zákazníky v České republice jsou zejména nadnárodní společnosti: Tesco, Ahold, Kaufland, Billa, Interspar, Penny Market, Lidl, velkoobchodní firmy s autopotřebami Auto Kelly a sítě čerpacích stanic jako je Pap Oil, Silmet, Pas Oil, Robin Oil, Slovnaft a další. Nejdůležitějšími exportními zeměmi je Rusko, Indie, Egypt, Polsko a Německo.

V roce 2008 přicházíme na trh s brandovým označením celého našeho sortimentu pod značkou POWER AIR. Pro inovaci sortimentu jsme v roce 2011 přišli na trh s novým typem moderních membránových osvěžovačů řady HIGH SPEED a řadou DYNAMIC. Od roku 2015 jsme výrobci membránových osvěžovačů přímo v našem závodě v Brandýse / Labem pro státy Evropy a Afrického kontinentu.

V roce 2016 vzniká sesterská společnost JEES REALITY s.r.o. s výrobou osvěžovačů a specializovaným pracovištěm pro zaměstnance se zdravotním znevýhodněním a postižením.

pošlete nám zprávu

    Vytvořit hodnocení

    Tato dílna ještě nebyla hodnocena, buďte první!