Chráněná dílna Třebíčsko - .

verified

Logistické služby, skladování, výroba, drobné rukodělné práce, kompletace, balení, etiketování, třídění.

Myšlenka na vznik chráněné dílny se datuje k roku 2013. V naší rodinné firmě Brabec velkoobchod, která byla založena již v roce 1991, číst více

Po

Otevřeno celý den

Út

Otevřeno celý den

St

Otevřeno celý den

Čt

Otevřeno celý den

Otevřeno celý den

So

Otevřeno celý den

Ne

Otevřeno celý den

777 864 961

Logistické centrum Třebíč, Pocoucov 83, Třebíč, Kraj Vysočina

http://www.logistickecentrumtrebic.cz

Tato dílna ještě nemá žádné příspěvky

Žádné obrázky k zobrazení

Myšlenka na vznik chráněné dílny se datuje k roku 2013. V naší rodinné firmě Brabec velkoobchod, která byla založena již v roce 1991, jsme zaměstnávali jednoho pracovníka se zdravotním znevýhodněním, díky němuž přišel nápad založení chráněné dílny. Lidé s handicapem mají velice málo pracovních příležitostí, kde by se mohli plnohodnotně zapojit do pracovního procesu a tím i více do běžného života. Díky velkoobchodu mohlo několik nových pracovních míst vzniknout.

Poté bylo postaveno LC Třebíč a to dalo prostor k dalšímu rozvoji a rozšiřování činností chráněné dílny. Splňujeme ISO 14001, 9001.

Chráněná dílna byla založena v roce 2014 a v současné době zaměstnáváme okolo 85 OZP. Zaměstnanci pracují jak pro firmu Brabec velkoobchod s.r.o., tak pro Logistické centrum Třebíč. Od počátku naší činnosti si zakládáme na přátelském a profesionálním přístupu k našim zákazníkům, výhodných cenách a především pozitivním dopadu na společnost v našem blízkém okolí.

pošlete nám zprávu


    Vytvořit hodnocení

    Tato dílna ještě nebyla hodnocena, buďte první!