Chráněná dílna Denního centra Barevný svět, o.p.s. - "Ať se zdá být život jakkoli těžký, vždy existuje něco, co můžeme udělat a uspět v tom." S. Hawking

Naše chráněná dílna se zaměřuje převážně na textilní tvorbu, s důrazem na funkčnost a originalitu výrobků. Tašky, hračky, textilní koše, bytový textil, vše s přidanou hodnotou ruční práce našich zaměstnanců na chráněných pracovních místech.

Chráněná dílna Denního centra Barevný svět vznikla jako logické vyústění a propojení všech našich sociálních služeb (denní číst více

Po

08:00 - 16:00

Út

08:00 - 16:00

St

08:00 - 16:00

Čt

08:00 - 16:00

08:00 - 16:00

So

Zavřeno celý den

Ne

Zavřeno celý den

730324143

Denní centrum Barevný svět, o. p. s., Chráněná dílna, Demlova 1031/39, Třebíč, Kraj Vysočina

https://www.barevny-svet.eu

Tato dílna ještě nemá žádné příspěvky

Žádné obrázky k zobrazení

Chráněná dílna Denního centra Barevný svět vznikla jako logické vyústění a propojení všech našich sociálních služeb (denní stacionář, sociální rehabilitace, chráněné bydlení). Pracovníci na chráněných pracovních místech jsou lidi s mentálním a kombinovaným postižením, kteří se díky tomuto místu mohou alespoň spolupodílet na své sociální situaci, tak jako lidé zdraví. Prodej výrobků tvoří velký podíl našich příjmů.

Zaměřujeme se převážně na textilní tvorbu s důrazem na funkčnost a originalitu. Vyrábíme nákupní tašky, látkové koše, hračky, dárkové sady, polštáře, sáčky na pečivo, ovoce i zeleninu, bytový a kuchyňský textil….

Vše vychází z invence a fantazie našich pracovníků.

Veškeré naše výrobky jsme schopni přizpůsobit požadavkům zákazníka – firemní (i jiné) logo dokážeme vyšít (ručně i strojově), namalovat i natisknout a vytvořit tak originální dárky třeba pro vaše zaměstnance.

Naše společnost je poskytovatelem náhradního plnění.

pošlete nám zprávu

    Vytvořit hodnocení

    Tato dílna ještě nebyla hodnocena, buďte první!