ByLuci Handmade - Šijeme s láskou pro vaše nejmenší

verified

Vítejte ve světě ručně šitých výbaviček pro vaše nejmenší!

Na českém trhu působíme od roku 2017.

Zakladatelka dílny, Luci, objevila lásku k šití, když čekala své druhé miminko, syna Matouše. číst více

+420 739 271 555

Nové Hrady 134, Nové Hrady, Pardubický kraj

https://www.byluci.cz/

Na českém trhu působíme od roku 2017.

Zakladatelka dílny, Luci, objevila lásku k šití, když čekala své druhé miminko, syna Matouše. Začala mu šít výbavičku do postýlky a z těhotenského koníčku se stala vášeň, ze které velmi rychle vyrostla chráněná dílna zaměstnávající více než 10 zaměstnanců (aktuálně 14).

Ačkoliv se soustředíme především na expedici po ČR a Slovensku, naše výrobky již putovaly do několika států Evropy, ale také na Floridu.

V naší nabídce najdete především výbavu do postýlek (hnízdečka, zavinovačky, nebesa, povlečení, mantinely), kočárků (fusaky, tašky na kočárky, rukávníky), ale také látkové doplňky do pokojíčků nebo kojenecké oblečení. V současné době pracujeme na rozšíření naší nabídky také o těhotenské a kojicí oblečení.

V roce 2020 jsme se vzhledem ke koronavirové krizi rozhodli spustit také e-shop rouschky.cz, na kterém najdete tři typy roušek, z nichž dva šijeme vždy na zakázku. Každá rouška je tak originálním módním doplňkem. 🙂

Mimoto provozujeme také e-shop s prodejem textilu. 

Naše práce stojí na zakázkovém šití. Ačkoliv máme náš vlastní e-shop byluci.cz, na kterém si vše můžete objednat i bez naší pomoci, velmi často se na nás naši zákazníci obracejí s prosbou o radu a naše názory na zvolené výrobky i kombinace látek. Z jednoho dotazu pak často vznikne i několikahodinová konverzace a mezi námi a zákazníky tak panuje velmi intenzivní kontakt, na kterém si zakládáme. Z tohoto důvodu se zaměřujeme hlavně na soukromé zakázky, ale v případě zájmu o dlouhodobější spolupráci s větším odběrem výrobků nás neváhejte kontaktovat! Pokud pro nás bude nabídka zajímavá, rádi se s vámi dohodneme na detailech. 🙂

 

Prozatím nemáme svoji kamennou prodejnu a v současné chvíli nic takového ani neplánujeme. Zájemce o zakázkové šití ale rádi přivítáme na osobní setkání a  malou exkurzi po naší nové dílně, kdy vám rádi pomůžeme s výběrem vhodných látek a osobně s vámi prokonzultujeme všechny vaše dotazy.

 

V roce 2020 jsme se stali součástí projektu Zde pracují dobří andělé.

 

Na všechny naše produkty (zakázkové šití i metráž látek) lze uplatnit NÁHRADNÍ PLNĚNÍ.

 

Naši tvorbu a více informací o nás si můžete prohlédnout na následujících odkazech:

E-shopy

E-shop ByLuci.cz s výbavičkami do postýlek šitými na zakázku najdete zde.

E-shop LátkyLuci.cz s metrážovým textilem najdete zde.

E-shop Rouschky.cz s rouškami šitými na zakázku najdete zde.

 

Hodnocení našeho e-shopu LátkyLuci.cz na Heurece najdete zde. Vzhledem k povaze e-shopu s výbavičkami do postýlek nemáme pro e-shop ByLuci.cz vedený na Heurece účet. Pro recenze a doporučení tak doporučuji navštívit náš Facebookový profil.

 

Kontaktovat nás můžete na výše uvedených sociálních sítích, telefonním čísle +420 739 271 555 nebo e-mailu [email protected]. ♥

pošlete nám zprávu

    Create your rate

    Tato dílna ještě nebyla hodnocena, buďte první!