Zavolejte nám: +420 603 941 418

Kontakt Chráněné dílny OZP

A. G.J. chranenadilna s.r.o. - Opravdový zájem o pracovní integraci

Naší hlavní vizí je vytvoření společnosti s opravdovým zájmem o pracovní integraci osob se zdravotním postižením.

Společnost A.G.J. - chráněná dílna s.r.o., IČ 082 34 507 vznikla 6. června 2019, se základní vizí vytvoření společnosti s opravdovým číst více

605147919 / 736646532

Evžena Rošického 4495/21, Jihlava, Kraj Vysočina, Evžena Rošického 4495/21

http://www.agj-facility.cz

Tato dílna ještě nemá žádné příspěvky

Žádné obrázky k zobrazení

Společnost A.G.J. – chráněná dílna s.r.o., IČ 082 34 507 vznikla 6. června 2019, se základní vizí vytvoření společnosti s opravdovým zájmem o pracovní integraci osob se zdravotním postižením.

Společnost vznikla se zaměřením na služby z oblasti facility managementu, administrativy a správy budov. Právě v tomto podnikatelském segmentu je velká příležitost k uplatnění a seberealizaci osob se zdravotním postižením, jimž jejich zdravotní limity a omezení umožní pracovat v profesích, které tvoří podstatu tohoto podnikatelského zaměření.

V prvé řadě se jedná o úklidové služby, a to jak úklidů vnitřních prostor, tak i vnějších ploch. Současné zakázky jsou zaměřeny na oblast úklidů v segmentu dopravy (železniční stanice a úklid v jejich budovách i vnějších plochách). Po absolvování lékařské kontroly (práce v kategorii II.) a nezbytných školení v oblasti bezpečnosti práce jsou v těchto profesích lidé se zdravotním postižením plně uplatnitelní (tam, kde jejich zdravotní omezení není v rozporu s požadovanými vyššími bezpečnostními nároky – nelze tedy tyto pracovníky zaměstnávat v prostředí, kde nesplní nároky zdravotní a smyslové způsobilosti pro pohyb v režimních zónách, kupříkladu při úklidech v kolejišti apod.).

Další oblastí, na které se společnost A.G.J. – chráněná dílna s.r.o. zaměřuje, je oblast služeb v administrativě. Rovněž v této oblasti podnikání je zaměstnávání osob se zdravotním postižením již léta tradicí, lidé se zdravotním postižením jsou dobře uplatnitelní zejména na statických pozicích (administrativní pracovnice).

pošlete nám zprávu


    Vytvořit hodnocení

    Tato dílna ještě nebyla hodnocena, buďte první!