A.G.J. – chráněná dílna s.r.o. - S námi najdete řešení.

Máme opravdový zájem o pracovní integraci lidí se zdravotním postižením. Našim zákazníkům nabízíme profesionální služby.

Společnost A.G.J. - chráněná dílna s.r.o. vznikla 6. června 2019. Naší vizí je opravdový zájmem o pracovní integraci lidí se zdravotním číst více

Po

07:30 - 16:00

Út

07:30 - 16:00

St

07:30 - 16:00

Čt

07:30 - 16:00

07:30 - 16:00

840 211 311

Evžena Rošického 4495/21, Jihlava, Kraj Vysočina

http://www.agj-chranenka.cz

Tato dílna ještě nemá žádné příspěvky

Žádné obrázky k zobrazení

Společnost A.G.J. – chráněná dílna s.r.o. vznikla 6. června 2019. Naší vizí je opravdový zájmem o pracovní integraci lidí se zdravotním postižením a zároveň vznik profesionálního partnera pro zákazníky, poptávající lehkou výrobu, balení, kompletace, kontrolu výrobku, úklidy a údržbu a další obdobné činnosti.

Našim zaměstnancům vytváříme vhodné pracovní podmínky, vycházíme jim vstříc v délce pracovního úvazku a získáváme tak loajální a pečlivé zaměstnance. Rádi pro ně uděláme „to něco navíc“, aby se cítili dobře.

Zákazníkům nabízíme vysoce profesionální služby při outsourcingu lehké výroby s velkým podílem manuálních činností, balení, skladování, polepování etiketami. Umíme dodat poutavé a neotřelé reklamní předměty, prezentační balíčky, zajistíme nebo přímo vyrobíme špičkové pracovní a firemní oblečení.

Úklidy vnitřní i venkovní, facility služby, strážní služba a ochrana majetku, údržba zeleně. I i tyto činnosti zajišťujeme na vysoké úrovni. A díky našim skvělým zaměstnancům.

Ozvěte se. Ať již hledáte práci, nebo spolehlivého obchodního partnera. Rádi o Vás uslyšíme.

pošlete nám zprávu

    Create your rate

    Tato dílna ještě nebyla hodnocena, buďte první!