PROSAZ, z. ú. – Chráněná výtvarná dílna - I v Tobě je budoucnost!

verified

Ruční výroba originálních produktů - látkové hračky, glycerinová mýdla, parafínové svíčky, deníčky, sklerotníky, razítka, náušnice, hračky z ponožek, sezónní dekorace z papírových ruliček.

V Chráněné dílně PROSAZ, z. ú. zaměstnáváme osoby s invalidním důchodem všech stupňů. Pomáháme jim zapojit se do běžného, číst více

Po

07:30 - 19:30

Út

07:30 - 19:30

St

07:30 - 19:30

Čt

07:30 - 19:30

07:30 - 19:30

777701418 / 775577518

Pujmanové 8, Praha 4 Krč, Hlavní město Praha

http://www.prosaz.cz

Tato dílna ještě nemá žádné příspěvky

Žádné obrázky k zobrazení

V Chráněné dílně PROSAZ, z. ú. zaměstnáváme osoby s invalidním důchodem všech stupňů. Pomáháme jim zapojit se do běžného, normálního života a realizovat jejich potřeby a sny. Vytváří ručně dělané výrobky, které potěší hlavně děti, ale i osoby, které hledají originální dárkové předměty se zajímavou přidanou hodnotou.

Hlavní dílna, která má sídlo na Praze 4 v Krči, je rozdělena na několik pracovišť podle druhu činnosti. Největší je šicí oddělení, kde vyrábíme látkové hračky našeho sortimentu, hračky podle přání zákazníka a nabízíme zakázkové šicí služby všeho druhu. Dalšími pracovišti jsou Knihařská dílna, Dílna svíček a mýdel a Dílna aranží a dekoru.

Druhá, menší dílna se nachází na Praze 5 ve Stodůlkách. Probíhá zde jiný druh ruční výroby, než v dílně na Praze 4. Je zaměřena na výrobu z materiálů, které byly v minulosti použity na něco jiného. Z plastových lahví vyrábíme šperky, z korků razítka, nebo z ponožek roztomilé opičky!

Dílny se nadále rozšiřují a přijímáme nové zaměstnance. Plánujeme otevřít další pracoviště s novou originální výrobou na Praze 4 Chodov.

Všechno potřebné ohledně Chráněné dílny, ale i další důležité informace o službách naší organizace PROSAZ, z. ú. naleznete na webových stránkách: www.prosaz.cz.

 

 

 

 

pošlete nám zprávu


    Vytvořit hodnocení

    Tato dílna ještě nebyla hodnocena, buďte první!