ENVERO, z.s. - Věříme, že je v moci lidí otevřít komunitní život v menších lokalitách novým myšlenkám, novým technologiím a novým pracovním i životním možnostem.

ENVERO je nezisková organizace zaměřená na praktickou podporu lidem, kteří jsou z důvodu zdravotního nebo sociálního handicapu ohroženi na trhu práce.

Působíme ve Středočeském kraji, v oblasti Říčan u Prahy

Co přesně děláme?

Realizujeme „pracovně aktivizační programy“ číst více

Po

08:00 - 17:00

Út

08:00 - 17:00

St

08:00 - 17:00

Čt

08:00 - 17:00

08:00 - 17:00

So

Zavřeno celý den

Ne

Zavřeno celý den

608964428

Rýdlova 38/1, Říčany, Středočeský kraj

https://www.envero.cz/

Tato dílna ještě nemá žádné příspěvky

Působíme ve Středočeském kraji, v oblasti Říčan u Prahy

Co přesně děláme?

Realizujeme „pracovně aktivizační programy“ jejichž účastníci jsou přímo zaměstnáni na krátký úvazek v naší rukodělné dílně.  S podporou pracovního asistenta si projdou různé typy činností od výroby jednoduchých věcí z papíru nebo kartonu, šití, výroby drobných předmětů ze dřeva apod.

Hlavním cílem je nácvik a adaptace na běžné pracovní prostředí s postupným zvyšováním nároků na pracovní výkon a zodpovědnost. Uplatňujeme principy pozitivní psychologie a postupně profilujeme pracovní zapojení  jednotlivce tak, aby „mohl“ dosahovat dobrých výsledků.

V rámci jednotlivých programů nabízíme i další vzdělávání směřující k motivaci a osobnímu růstu a také k rozšíření kvalifikace, např. základy obsluhy PC, základy administrativní činnosti apod. Postupně bychom chtěli do programů zařadit i jednoduché administrativní činnosti, aby nabídka nácviku u nás odpovídala  aktuální  poptávce na pracovním trhu a možnostem účastníků programu.

Účast v programu probíhá na základě smlouvy o účasti. Pokud to umožnují dotační programy může účastník pobírat „motivační příspěvek“ v sazbách minimální mzdy, ale pokud má zájem, může do programu nastoupit i bez finančního příspěvku. Vzdělávací část programu absolvuje účastník mimo placenou pracovní dobu.

Ke konci programu pomáháme účastníkům hledat vhodné zaměstnání a pomáháme mu jednat s novým zaměstnavatelem.

pošlete nám zprávu

    Vytvořit hodnocení

    Tato dílna ještě nebyla hodnocena, buďte první!